KOLSTER YHTEYSTIEDOT

Kolsterin toimistot sijaitsevat Helsingissä, Turussa, Tampereella, Vaasassa, Seinäjoella, Oulussa ja Kuopiossa.

Y-tunnus 0110129-2│Alv-numero FI01101292 │Kotipaikka Helsinki

Verkkolaskujen OVT-tunnus 003701101292, operaattori OpusCapita Group

Helsinki

Kolster Oy Ab
Salmisaarenaukio 1 (tarkemmat ohjeet autoilijoille / julkisen liikenteen käyttäjille täällä)
(Salmisaarenranta 9)

PL 204
00181 Helsinki
Puh. 020 137 0500
kolster@kolster.fi

Ota yhteyttä

 

Turku

Kolster Oy Ab
Lemminkäisenkatu 14-18 C
20520 Turku
Puh. 020 137 0640
turku@kolster.fi

Ota yhteyttä

 

Tampere

Kolster Oy Ab
Kalevantie 2
33100 Tampere
Puh. 020 137 0650
tampere@kolster.fi

Ota yhteyttä

 

Vaasa

Kolster Oy Ab
Vaasanpuistikko 16
65100 Vaasa
Puh. 020 137 0670
vaasa@kolster.fi

Ota yhteyttä

 

Seinäjoki

Kolster Oy Ab
Kampusranta 9
60320 Seinäjoki
Puh. 020 137 0670
seinajoki@kolster.fi

Ota yhteyttä

 

Oulu

Kolster Oy Ab
Elektroniikkatie 8
90590 Oulu
Puh. 020 137 0680
oulu@kolster.fi

Ota yhteyttä

 

Kuopio

Kolster Oy Ab
Microkatu 1
70210 Kuopio
Puh. 020 137 0600
kuopio@kolster.fi

Ota yhteyttä